Virbac

Virbac Senior Small Toy Dog

Virbac Senior Small Toy Dog Köpekler için tam mama: 10 yaşından büyük, küçük ırk (< 10kg) köpekler, 12 yaşından büyük minyatür ırk (< 5kg) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Senior Neutered S&T Dog

Virbac Senior Neutered S&T Dog Kısırlaştırılmış köpekler için tam mama (veya kilo almaya meyilli köpekler için): 10 aylıktan büyük, küçük ırk (< 10kg) köpekler, 12 yaşından büyük minyatür ırk (< 5kg) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Senior Neutered Cat

Virbac Senior Neutered Cat Kediler için tam mama: 10 yaşından büyük kısırlaştırılmış kediler için üretilmiştir.

Virbac Senior L&M Dog

Virbac Senior L&M Dog Bütün köpekler için tam mama: 6 yaşından büyük, büyük ırk (> 26kg) köpekler, 8 yaşından büyük orta ırk (11-25kg) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Junior S&M Dog

Virbac Junior S&M Dog Genç köpekler için tam mama: Büyümenin en yüksek seviyeye ulaştığı evreyi tamamlamış, 7 aylıktan 12 aylığa kadarki orta ırk (Yetişkin ağırlık 11-25kg) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Junior S&L Dog

Virbac Junior S&L Dog Genç köpekler için tam mama: Büyümenin en yüksek seviyeye ulaştığı evreyi tamamlamış, 8 aylıktan 18 aylığa kadarki büyük ırk (yetişkin ağırlık > 25kg) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Junior Neutered Cat

Virbac Junior Neutered Cat Genç kediler için tam mama: 12 aylığa kadar kısırlaştırılmış kediler için üretilmiştir.  

Virbac Baby Small Toy Dog

Virbac Baby Small Toy Dog Yavru kediler için tam mama: Sütten kesilmiş 12 aylığa kadarki kediler veya kısılaştırılmadan önceki kediler, gebe kediler ve emziren kediler için Yavru köpekler için tam mama: 10 aylığa kadar küçük ırk (yetişkin ağırlığı < 10KG) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Baby Pre Neutered Cat

Virbac Baby Pre Neutered Cat Yavru kediler için tam mama: Sütten kesilmiş 12 aylığa kadarki kediler veya kısılaştırılmadan önceki kediler, gebe kediler ve emziren kediler için üretilmiştir.

Virbac Baby L&M Dog

Virbac Baby L&M Dog Dişi ve Yavru köpekler için tam mama: 7 aylığa kadarki büyük ırk (yetişkin ağırlığı > 25kg) köpekler, 6 aylığa kadarki orta ırk (yetişkin ağırlığı 11-25kg) köpekler, gebe/emziren orta ırk ve büyük ırk dişi köpekler için üretilmiştir.

Virbac Adult With Salmon Neutered & Entire Cat

Virbac Adult With Salmon Neutered & Entire Cat Yetişkin kediler için tam mama: Bir yaşından büyük kısırlaştırılmış kediler ve bir yaşından büyük tüm kediler için üretilmiştir.

Virbac Adult Small Toy Dog

Virbac Adult Small Toy Dog Tüm yetişkin köpekler için tam mama: 10 aylıktan büyük, küçük ırk (yetişkin ağırlığı < 10KG) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Adult Neutered S&T Dog

Virbac Adult Neutered S&T Dog Kısırlaştırılmış yetişkin köpekler için tam mama (veya kilo almaya meyilli köpekler için): 10 aylıktan büyük küçük ırklar (< 10kg) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Adult Neutered L&M Dog

Virbac Adult Neutered L&M Dog Kısırlaştırılmış yetişkin köpekler için tam mama (veya kilo almaya meyilli köpekler için): 18 aylıktan büyük, büyük ırk (> 25kg) köpekler, 12 aylıktan büyük orta ırk (11-25kg) köpekler için üretilmiştir.

Virbac Adult Neutered Cat

Virbac Adult Neutered Cat Yetişkin kediler için tam mama: Kısırlaştırılmış ve bir yaşından büyük kediler için üretilmiştir.

Virbac Adult L&M Dog

Virbac Adult L&M Dog 12 Kg Yetişkin köpekler için tam mama: 18 Aylıtan büyük, büyük ırk (> 25kg) köpekler, 1 yaşından büyük orta ırk (11-25kg) köpekler için üretilmiştir.

PetSmile Hospital & Academy @ 2020 - petsmile.com.tr

Canlı Desteğe Bağlan
1
Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın
Merhaba, Pet Smile'a Hoşgeldiniz. Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize WhatsApp Aracılığıyla Ulaşabilirsiniz :)