HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA
Prof. Dr. Ali Daşkın ve Dr. Aydın Aksu tarafından 2000 yılında kurulan Pet Smile, Ankara’da GOP, Çayyolu, Oran ve Gölbaşı şubelerinde branşlarında uzman doktorlar, veteriner teknikerler, profesyonel pet kuaförleri ve köpek eğitim uzmanı ile Ankaralı kedi köpek severlere hizmet vermektedir.

Ankara’da Gaziosmanpaşa semtinde faaliyetlerine başlayan Pet Smile, kısa süre içinde Ankara’nın en elit, en donanımlı hayvan hastanelerinden biri haline geldi. 2015 yılında yeniden yapılanan Pet Smile; GOP,Çayyolu, Oran (Turan Güneş Bulvarı) ve Gölbaşı’ndaki 4 merkezi ile hayvan hastanesi, veteriner kliniği, köpek eğitim ve otel hizmetleri vermektedir. Bu birimler haftanın her günü 7/24 kedi, köpek sahiplerine Ankara’da kesintisiz destek sağlamaktadır.

Hayvan hastanesi ve veteriner kliniğinde; aşı uygulamaları, koruyucu veteriner hekimliği, tedaviler, ortopedik operasyonlar, genel cerrahi operasyonları, kedi köpek kısırlaştırma operasyonları, suni tohumlama, laboratuvar hizmetleri verilmektedir. Bunların yanı sıra, kedi köpek maması, kedi oteli, köpek oteli, kedi köpek tıraş hizmetleri, pet aksesuarları, ücretsiz alo mama servisi sunmaktadır. Ayrıca diğer evcil hayvan tedavileri ve evcil hayvan malzemeler sağlanmaktadır.

Samimi, sıcak, içten hizmetiyle Ankara’da kedi ve köpekleriniz için en iyisini sunan Pet Smile, bir çok pet için olduğu gibi sizin petiniz için de favori mekan olacaktır. Her geçen gün kendini geliştiren yapısı ve güler yüzlü hizmetiyle Pet Smile ailesi sizleri şubelerinden birinde görmekten mutluluk duyacaktır. Sosyal medya aracılığıyla Pet Smile’ı, Facebook, Google +, Instagram ve Youtube aracılığıyla takip edebilir, güncel aktivitelerden haberdar olabilirsiniz.

https://www.petsmile.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/dog-hd-png-german-sheepdog-from-the-front-hd-1633.png

https://www.petsmile.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/petslogo.png

PetSmile Hospital & Academy @ Copyright - petsmile.com.tr

Canlı Desteğe Bağlan
1
Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın
Merhaba, Pet Smile'a Hoşgeldiniz. Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize WhatsApp Aracılığıyla Ulaşabilirsiniz :)