DAHİLİYE


DAHİLİYE


Ünitelerimizde köpek ve kedilerin gastrointestinal bozuklukları, hepatik veya pankreas hastalıkları, karaciğer ya da mesane hastalıkları, üst ve (burun hastalıkları dahil) alt solunum yolu hastalıkları, endokrin ve diğer metabolik bozuklukları ile birlikte bulaşıcı hastalıklarının tanı ve tedavileri gerçekleştirilebilmektedir.

Dahiliye tanılarımız minik dostlarımızın ziyareti esnasında onun geçmiş ve önceden var olan tıbbi sorunların kapsamlı bir şekilde incelemesi ile başlar. Fiziki muayenelerin ve tamamlanan tanısal testlerin yorumlanması ardından teşhis gerçekleştirilecek ve akabinde tedavi planı oluşturulacaktır. Laboratuar tetkikleri iltihap veya enfeksiyon belirtileri aramak, ek olarak çeşitli organ ve sistemlerin işlevselliğini belirlemeye yardımcı olmak için yapılmaktadır.Hastalıklar zaman içerisinde ilerleyebildiğinden testler ihtiyaç duyulduğunda tekrarlanabilir ya da kapsamları genişletilebilir.

Hastalığın belirlenmesi sonrasında, evcil hayvanınızın yaşam tarzı ve kalitesi ile birlikte ulaşmak istediğiniz hedefleriniz dikkate alınarak çeşitli tedavi stratejilerini tartışma fırsatınız olacaktır.


PetSmile Hospital & Academy @ 2020 - petsmile.com.tr

Canlı Desteğe Bağlan
1
Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın
Merhaba, Pet Smile'a Hoşgeldiniz. Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize WhatsApp Aracılığıyla Ulaşabilirsiniz :)